RZECZYPOSPOLITEJ

Łazienka nie rozczarowuje. Wręcz przeciwnie. Idealnie pasuje do stylu mieszkania. Jasne odcienie i piękny dekor w postaci płytek z mieniącym się wzorem. Duże lustro do sufitu powiększa wnętrze i robi wrażenie za każdym razem.

Mieszkanie na Wilanowie w Warszawie. Ciepłe, jasne i przede wszystkim przytulne. Beże i brązu zdecydowanie grają tutaj pierwsze skrzypce nadając wnętrzu łagodności.

Kuchnię i przedpokój oddziela ażurowa ścianka. Idealne rozwiązanie, aby oddzielić dwie przestrzenie o różnych funkcjach nie zabierając przy tym światła.

Kuchnia to przedłużenie zabudowy w przedpokoju. Biel optycznie powiększa przestrzeń, a na bokach i froncie mamy ten sam materiał co na blacie. Spójność to tutaj słowo klucz.

Salon z meblami projektu Silvia Art. Do tego idealny, zielony fotel uszak nadający wnętrzu charakteru, przyciągając wzrok, kontrastując z resztę mebli i kolorów.

W sypialni wprowadzone zostały już dwa kolory – zieleń i fiolet. Duża, ręcznie malowana grafika ścienna to pierwsze co widzę Inwestorzy po przebudzeniu. Pasuje tutaj idealnie. Fioletowe dodatki ocieplają wnętrze.